Diş eti kanamasına ne iyi gelir Aptallar için

mehtap Slm hocam iki gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis yalnız agzimdaa ülser var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf yumuşak siskinlik ne yapmaliyim

kemal merhaba doktor satış. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç semtı deldiler iltihabı açıkalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin yanında çevre bir şkonulik oluştu iltihap geliyor oradan.

Uzman doktor Geçmiş olsun muktezi müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz binalacak bir şey kalmamış.

Melike Merhaba doktor satış. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi daha onceden vardır dedi 6 ay kabil surecte peki doktor as haklı henüz öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi daha gitmedim amma ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere bakarak derin rengi ve dokunduğumda sanki disim icten kirik kabil bosluk var bu sismeler neden ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni değil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve neden boyle olmuştur acaba ?

evgin lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum ihtimal dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Mütehassıs doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Mütehassıs hekim Hayır sevap teşhis ve dosdoğru tedavi uygulaması gerçekleştiriyor. Vecalarınız olabilir. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Bilirkişi doktor Dar ve sakat meydana getirilen diş bakımı sonucunda dişlerde apse oluşur. Taam pozitifklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine ehliyetsiz meydana getirilen diş hizmetı bakterilen bölgede üremesi bağırsakin elverişli bir ortam hazırlar.

Bilirkişi doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize diş eti kanaması için ne yapmalı bırakmalısınız. Doktorunuza kesinlikle güveniniz.

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonra disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi fakat ben cektirmek istemedim kokleri saglam .hat tedavisi sarhoş olmak zorundami okanal tedavisi eğer olmazsa ne olur

acil lütfen Bu hafta gideceğim.Evet kist oluşursa bu durumun dönüşü gerçekleşemez mı illa cerrahi müdahale mı çok korkuyorum acaba benimki kiste dönüştü mü diye.

Bilirkişi hekim read more Burak koca bana kalırsa burada bir ilhihaplanma sözcük konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an geçmiş tedavi edilmesi gerekir.

Mütehassıs hekim Eğer doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten ilerlemiştir. İsterseniz özge bir uzmanada danışabilirsiniz.

Kompetan hekim Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? published here İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz süje hakkında sizi bilgilendirecek ve lüzumlu sağaltım yöntemlerini başlatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *